Dziś Niepanikuj świętuje 2 urodziny. Setki tysięcy słów przelanych na wpisy, kilkadziesiąt godzin poświęconych na konsultacje i drugie tyle poświęcone od zaplecza. To był wspaniały czas i mam nadzieje, że to co najlepsze jeszcze przed nami.

Chciałam Wam podziękować za zaangażowanie i wspieracie innych oraz dodać dodatkowej motywacji do działania. Z tej okazji przygotowałam kilka niespodzianek. 

 

20 % zniżki na wszystkie konsultacje

Dla tych, którzy korzystali z konsultacji i uzupełnili ankietę opublikowaną tu.

Do tej grupy osób na wskazane adresu mailowe zostaną wysłane informacje z wraz z kodem kuponu, który upoważnia do skorzystania z promocji.

Kod kuponu należy podać podczas dokonywania zamówienia w sklepie internetowym.

Dodatkowo grupa otrzyma ciekawie ćwiczenie dla panikowiczy wraz z instrukcją, które jest fragmentem poradnika nad którym aktualnie pracuje.

 

15 % zniżki na wszystkie konsultacje

Dla tych, którzy zaglądają na bloga i uzupełnili ankietę opublikowaną tu.

Do tej grupy osób na wskazane adresy mailowe zostaną wysłane informacje z wraz z kodem kuponu, który upoważnia do skorzystania z promocji.

Kod kuponu należy podać podczas dokonywania zamówienia w sklepie internetowym.

 

10 % zniżki na wszystkie konsultacje

Dla tych, którzy zaglądają na bloga i zastanawiają się nad skorzystaniem z konsultacji.

Kod kuponu to: urodziny2

Instrukcja korzystania z kuponu

Instrukcja korzystania z kuponu

 

Kupon ważny jest do dnia 23.12.2016. Po tym czasie automatycznie wygasa.

 

Koszulka Niepanikuj Team dla 3 osób 

Jestem w trakcie projektu koszulki do biegania z logo Niepanikuj.  Ten temat ciągnie się już od dawna, bo pierwotnie chciałam zmienić logo. Logo jednak zostanie bez zmian. W końcu robiąc tyle kilometrów w ciągu roku i polecając bieganie tylu osobom, aż wstyd nie mieć firmowej koszulki 🙂

Jeśli i Ty zakochałeś się z bieganiu/trekkingu/chodzeniu zapraszam Cię do małej zabawy. 

Zabawa startuje z dniem 1.12.2016 i potrwa do dnia 28 luty 2017.

W trakcie ćwiczeń należy rejestrować swój trening na endomondo/sport trackerze bądź innej aplikacji z której korzystasz. W dniu 1 marca 2017 należy podesłać print screeny swoich wyników na kontakt@niepanikuj.pl 

Konkurs wygrają 3 osoby, które uzbierają największą ilość kilometrów poświęconych na trening we wskazanym terminie.

Moje statystyki z Endomondo

Moje statystyki z Endomondo

 

Sto lat Niepanikuj! Sto lat Wy! Sto lat My!

 

 

*kupony nie łączą się

 

Dodaj komentarz

 

18 komentarzy

23/11/16 12:42

Happy Birthday to You Sabi 😁 samych wspaniałości!

23/11/16 15:53

Sto lat Nie panikuj ! Sto lat Sabi ! Sto lat My ! 🙂

23/11/16 21:33

Z okazji urodzin bloga życzę wszystkim, którzy tu zaglądają pokonania wszystkich przykrych dolegliwości , ataków paniki oraz szybkiego powrotu do zdrowia, aby każdego dnia cieszyć się życiem. Sabi dziękuję za konsultacje, pomoc i wsparcie 🌹🌹🌹

24/11/16 08:48

Muaaah! <3

29/11/16 08:44

Trzy miesiące w lęku przed pójściem do pracy. Pierwszy dzień w pracy, a ja wróciłam jak na skrzydłach – bez lęku – tak jak mówiłaś. Boże, aż trudno uwierzyć, że lekarstwem jest to czego najbardziej się obawiałam. Zmarnowałam 3 miesiące w lęku na zamartwianie się o niemożności pójścia do pracy, kiedy lekarstwem było właśnie przestanie się martwić i życie. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. A człowiek głupi marnował pieniądze na beznadziejnych lekarzy, którzy tylko recepty pisali. Dziękuję Sabina za wskazanie mi właściwej drogi!!! Gdyby nie Ty, to bym nadal była wrakiem człowieka.

29/11/16 08:45

Zniżka się przydała 🙂 Dzięki za uzupełnienie ankiety i za to, że faktycznie stosujesz się do rad – sama widzisz jakie efekty Twoja ciężka praca przynosi. Gratulacje!

29/11/16 10:51

A u mnie dzisiaj beznadzieja po raz drugi w życiu chyba z nerwów szwankuje mi wzrok :/.Mgła za oczami i mega strach. Fakt ostatnio dużo zmartwień .Musiałam przejąć obowiązki domowe w końcu nauczyć się palić w domu itp. Do tego zmarła kolegi matka, a jak wiadomo na Nas nerwicowców takie wiadomości działają. Fajnie, że Wam się udaje ja chyba się całkowicie poddałam i nie pamiętam kiedy byłam na dworze ; (.Masakra.

29/11/16 12:00

Palić w piecu miało być :* Niby nic ale mamy “trudny” piec.

29/11/16 10:53

TOŚKA co Ci najbardziej pomogło ? Ja rozważam już leki , kolejną terapię eh sama już nie wiem.

29/11/16 11:30

Ja brałam leki 3 lata i tylko było gorzej. Pomogły mi konsultacje z Sabiną. Wykupiłam pakiet w którym miałam spotkanie co tydzień online i mailowe konsultacje. Najpierw dowiedziałam się skąd się biorą ataki i co robię źle, a potem robiłyśmy ćwiczenia, które ja wdrażałam prze kolejne dni (układałyśmy plan np. jak wyjść z domu na pocztę). I powiem Ci, że stosowałam się z 100 procentach. Tak się zawzięłam, że koniec. Miałam już dość! I jest co raz lepiej. To co teraz robię ma sens i widzę efekty! A Ty się nie poddawaj, przecież palenie w piecu to nie koniec świata. Można palić w piecu i walczyć z paniką.

29/11/16 13:15

Chyba źle mnie zrozumiałaś z tym paleniem w piecu :).I raczej nie powinno się używać słów to nie koniec świata. Pewnie sama jakbyś usłyszała je 3 miesiące temu, że nerwica to nie koniec świata nie było by Ci miło 😉

29/11/16 14:13

Chodziło mi o to, że palenie w piecu to nie koniec świata 😉

29/11/16 14:26

Pewnie, że nie koniec świata :).Dla mnie to przełamanie kolejnego lęku ale już nie będę wchodziła w szczegóły 🙂

29/11/16 18:01

Aniu, potraktuj to palenie w piecu jak wyzwanie i bądz z siebie dumna jak ci się uda . Nie ma niej drogi jak tylko do przodu, pomimo lęku 😉

29/11/16 22:00

MAGGIE opanowałam palenie w piecu bardzo szybko. Lęk przed tym chyba wbrew pozorom jeszcze szybciej ale ogólnie nerwica i agorafobia lipa 🙁

01/12/16 09:51

TOŚKA mogę wiedzieć , który pakiet miałaś wykupiony ?.Dziękuję 🙂

01/12/16 14:54

Ania, miałam ten miesięczny 4x konsultacja online i 4 mailowe. Także kontakt miałam non stop z Sabiną i to było super, bo jak tylko miałam jakiś problem to od razu pisałam i wiedziałam co robić.

01/12/16 21:23

TOŚKA hmm pakiet miesięczny, a ja go nie widzę :/.Ten za 200 zł? ; (