Drodzy czytelincy, panikowicze i wspaniali ludzie. Od kwietnia na blogu rusza dodatkowa funkcjonalność – Dostęp Premium. W ramach Dostępu Premium będą pojawiać się dodatkowe artykuły. Bardziej szczegółowe i rozbudowane – pracuję nad nimi wiele godzin. Koszt Dostępu Premium to 39 zł za 30 dni. Więcej informacji znajdziecie tu i tu.

Wczoraj wystartował pierwszy artykuł w ramach Dostępu Premium i zanim się do niego ustosunkujecie proszę Was o zapoznanie się z tematem.

Niepanikuj nigdy nie śpi. Tu zawsze jest coś do zrobienia. Uwierzcie mi, że wraz z Niepanikuj nie śpię również ja (jak i mój narzeczony, którego często obarczam jakimiś obowiązkami, bo sama jestem bezsilna).

Gdy inni lepią wigilijne uszka, ja piszę. Gdy inni grillują w weekend, ja piszę. Gdy inni idą do kina ja piszę. Piszę, piszę, piszę. Gdy inni jeszcze śpią, ja już od dawna jestem na nogach tylko po to, by usiąść w kawiarni i napisać artykuł. Gdy inni idą spać, ja jestem na łączach z księgową, firmą IT, płacę hostingi domeny, walczę z hakerami, wdrażam nowe funkcjonalności, odpisuję na komentarze, wiadomości na FB i maile lub szkolę się. Gdy inni mają urlopy ja przeznaczam swój na pracę nad blogiem. Gdy inni dostają wypłatę idą na zakupy, a ja przeznaczam swoją na bloga.

Zdaję sobie sprawę, że zmagania z atakami paniki często wiążą się z trudną sytuacją finansową dlatego od 4 lat wciąż inwestuję swój czas i prywatne pieniądze w Niepanikuj. Pragnę podkreślić, że forma bloga pozostaje taka sama, a Dostęp Premium to dodatkowa funkcjonalność.

Niepanikuj jak każda firma generuje koszty i musi na siebie zarabiać, aby nie zbankrutowała. Uważam, że Dostęp Premium pozwoli Niepanikuj rozwinąć skrzydła. Jest to jednocześnie odpowiedź na wszystkie maile jakie dostaję każdego dnia (a jest ich bardzo, bardzo dużo). Nie mam możliwości odpisywania każdemu z osobna, ale tematem Wpisów Premium będą między innymi Wasze pytania. Kwota 39 złotych miesięcznie jest na tyle niska, że będzie alternatywą dla konsultacji.

Jeśli po zapoznaniu z informacjami na temat nowej, dodatkowe funkcjonalności będziecie mieć negatywne podejście do tematu to pamiętajcie, że nie jest to funkcjonalność obowiązkowa. Mam nadzieję, że ze mną zostaniecie i nawet przekonacie się, że jest to wspaniałe rozwiązanie, które zapewni Wam dodatkową dawkę informacji, a Niepanikuj możliwość rozwoju. Gdyby nie moje prywatne pieniądze to nie byłoby Niepanikuj. Nie pozwolę na to, aby Niepanikuj było kolejnym miejscem w Internecie, gdzie ludzie anonimowo zamieszczają jakieś nieprawdziwe informacje i wzajemnie się nakręcają. Moim celem jest, aby rozwinąć Niepanikuj w taki sposób, aby było narzędziem pomocnym w walce z atakami paniki. Tego wszystkiego nie da się tego zrobić nieodpłatnie.

Nie chciałabym nikogo urazić, ale w Internecie jest dużo różnych nieodpłatnych stron, gdzie można znaleźć miejsce dla siebie.

I być może w końcu uda mi się przeznaczać moje prywatne pieniądze na prywatne cele 🙂

 

Dodaj komentarz

 

18 komentarzy

11/04/17 11:18

Moim zdaniem to tłumaczenie jest zbędne… Wiadomo, że jak ktos ma własną firmę to ma dużo roboty. Ale z tego co zawsze piszesz to przecież popyt masz duży i dużo osób korzysta z konsultacji a i tak jeszcze trzeba patrzeć, aby zarobić na czymś nowym. Ja taką postawę poniekąd rozumiem, że człowiek stara się rozwijać i rozumiem to, że za indywidualne porady trzeba płacić, ale żeby płacić za bloga? Moim zdaniem to za dużo. Na blogi wchodzi się po to, aby sobie coś po prostu poczytać a nie, że schodzę na bloga i yyyy nie mogę czytać bo połowa jest ograniczona. To przestaje być blog a staje się to sklepem. Przepraszam za tą lekką krytykę, bo wiele zawdzięczam temu blogowi ale w takiej sytuacji chciałam wyrazić swoje zdanie.

11/04/17 12:20

Paula. Zauważ tylko, że blogerzy dzielą się głównie swoimi opiniami i wrażeniami. Moje wpisy Premium to profesjonalne porady coachingowe. Więc to tak jakbyś skorzystała z porady za 3 złote. Bo tyle mniej więcej w przeliczeniu zapłacisz. To nie jest obowiązkowe. Mam nadzieję że jakoś uda mi się Ciebie przekonać, że to dobre rozwiązanie. To nie jest tylko zwykły blog.

11/04/17 13:13

Profesjonalne porady na różnych blogach też można znaleźć za darmo 😉 jeszcze się nie spotkałam z tym, aby za to płacić. Są to blogi filologów lub np. osób po kosmetologii. Oni też widzą posiadają. Ale to Twoja działka i Twoje pomysły ;). Ja tylko wyrażam opinię. Może gdyby chociaż te wpisy premium miały jakąś oddzielną rubrykę to to by aż tak nie irytowało 😉 Bo człowiek wejdzie zacznie czytać i nagle… irytacją i jeszcze puls skoczy 😛

11/04/17 13:15

*oni też wiedzę posiadają

11/04/17 15:15

Paula, zanim wdrożyłam pomysł zrobiłam szerokie badania rynku. Nie znalazłam ani jednej firmy, która robi cokolwiek nieodpłatnie dla swoich klientów. Ani jednego lekarza, psychologa, coacha, lifemanagera, który choćby jedną godzinę lub prywatne pieniądze poświęcił, żeby komuś pomóc. Jeśli oferta Premium Ci nie odpowiada, rozumiem. Jednak z uwagi na koszty prowadzenia działalności nie wierzę, że jakiś filolog tłumaczy tesksty nieodpłatnie albo ktoś daje za darmo kremy.

11/04/17 16:38

Ale ja patrzę na to z perspektywy bloga i wpisów na nim. I tak znam wiele filologów, którzy się nieodpłatnie poświęcają i tłumaczą innym na blogu zasady gramatyczne itd, szykują dla nich ćwiczenia i dają wskazówki co do nauki 😉

11/04/17 13:46

Jestem za 😀 sama rozwijam firmę i wiem ile to kosztuje. Ja to kupuję! Trzymam kciuki 😁

11/04/17 15:09

Karolin, dziękuję. Wiedziałam, że oko przedsiębiorcy będzie przychylniejsze 😉

11/04/17 17:33

Skoro ma być więcej wpisów i więcej informacji, to ja chętnie kupię 🙂

11/04/17 17:35

Yeaaah! Będzie 3x więcej, 3x fajniej, 3x precyzyjniej i 3x śmieszniej.

11/04/17 17:48

To ja też się podpisuje pod komentarzem Pauli ☺ czekam z niecierpliwością ☺

11/04/17 17:49

Yeah! Super.

11/04/17 19:15

Hej Sabina, otworzyłem artykuł i chciałem odblokować artykuł. Niestety mam jakieś problemy z wyglądem tej wtyczki. używam przeglądarki chrome

11/04/17 19:24

Marku, faktycznie na Chromie są jakieś problemy. Wyczyść ciasteczka. Google >>> prawy górny róg ustawienia >>> Historia >>> Wyczyść dane przeglądania >>> pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek (to wyczyść). Natępnie odśwież stronę Ctrl i F5 i będzie OK!

13/04/17 06:42

Szczerze, Twój blog pomaga mi tak bardzo, że z chęcią bym wpłacał nawet charytatywnie. A 39 zł to 3 paczki fajek. I to za 30 dni. czyli złotówka dla zdrowia. Jak byłem na zajęciach u terapeuty to kasował mnie extra za każde 10 min po czasie.Sam prowadzę firmę i wiem jak ciężko trzeba harować. Trzymam kciuki!

13/04/17 06:45

Dzięki i mocno trzymam kciuki za Ciebie!

14/04/17 15:19

Nie rozumiem że wszyscy chcieliby mieć wszystko za darmo. Jak chodzicie do psychologa to trzeba płacić kupę siana za wizytę a jedna nic nie daje, a ten blog to o wiele więcej niż psycholog, psychiatra itd. To najlepszy blog jaki do tej pory znalazłam a zmagam się z tym paskudztwem już długo oj długo. Dobra robota i byle tak dalej!!! 🙂 Wesołych Świąt 🙂

14/04/17 16:42

Ojej dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Wesołych!