Jest grudzień. Siedzimy w restauracji i rozmawiamy ze znajomymi o życiu.

 

– A Ty jakie masz plany Sabina?

– Ja? Ja od stycznia zakładam blog i będę pisała dla ludzi zmagających się z atakami paniki.

– A skąd wiesz jak to zrobić? Przecież to trzeba zbudować stronę, pozycjonować ją, na rynku jest duża konkurencja.

– Nie wiem, ale się dowiem.

– To nie boisz się, że wyrzucisz kasę w błoto? Kto może chcieć czytać o tym jak wyleczyć się z nerwicy lękowej?

– Ja chciałam jak zmagałam się nerwicą. Jestem pewna, że takich osób jest więcej.

 

Jest listopad rok później. Znowu siedzimy z tymi samymi znajomymi i rozmawiamy i życiu.

– Właśnie zapisałam się na kurs coachingu. Zostanę coachem. A u Ciebie co Sabina?

– Ja ruszyłam z konsultacjami dla osób zmagającymi się z atakami paniki.

– Skąd wiesz jak to robić?

– Nie wiem, ale się dowiem.

– Ale tak bez kursu?

– Moim kursem było samo życie.

– No dobra, ale tych klientów trzeba umawiać, robić z nimi jakiś program. Ty wiesz jak to robić?

– Nie wiem, ale się dowiem.

 

Gdybym słuchała wszystkich czarnych myśli, które nawiedzały w tamtym czasie moją głowę to Niepanikuj nigdy by nie powstało.

Nasza podświadomość napędza 95 procent naszych decyzji. To, co czujemy o danej decyzji, zatrzymuje nasz postęp. Zgadnij co się stanie jeśli nie masz pewności co do danego wyboru? Najzwyczajniej w świecie będziesz dalej o niej myśleć.

Najprostszym sposobem, aby wpłynąć na swój sposób myślenia jest podjęcie działania.

Wykup Dostęp Premium i czytaj bez ograniczeń

Odblokuj dostęp premium »

Nielimitowany dostęp do
wszystkich treści na blogu

Koszt 39 pln za miesiąc
(bez umowy na rok)

Dodaj komentarz

 

16 komentarzy

03/11/17 11:59

Sabinko a koleżanka została dobrym kołczem? 😃

03/11/17 12:04

Jest dalej księgową 🙂

03/11/17 12:41

bo trzeba bać się i robić:) ludzie zdrowi tez sie wielu rzeczy boją , ale to własnie ci co się boją ale robią osiagają sukces 🙂

03/11/17 13:03

Voila 🙂

03/11/17 15:40

Są też tacy którzy po prostu mają szczęście i otwarcie o tym mówią. I nie jest to magiczne myślenie.

04/11/17 16:37

Aniu, prawda jest taka, że ataki paniki biorą się z negatywnych emocji i myślenia. Ktoś, kto nie boryka się z tym problemem nie ma zielonego pojęcia, że coś takiego istnieje, bo i po co 🙂

03/11/17 14:06

Sabinko może napisałabyś coś o wtrącaniu się rodziców, ludzi w życie
Powiem Ci ze bardziej chodzę nakręcona po rozmowie z mama niż po porządnym ataku paniki
Gdzie ustalić granice bo ja kończę rozmowę czerwoana jak rak od złości Kiedy słyszę ze kuchnia ma być z oknem z moim mieszkaniu a dla mnie to mało ważna sprawa ponieważ lubię zapach obiadu w domu
Jednak oczywoscie mama wie lepijej
Tylko później ja ta złość muszę wybiegać 🙂

03/11/17 19:20

Hahah OK, to wpisuję na listę pomysłów 🙂

04/11/17 07:51

Mam tak samo, każde słowo rodziców mnie drażni 😠

04/11/17 16:50

Z czasem człowiek łapie dystans do tego co mówią rodzice. Zaczyna doceniać, że ich w ogóle ma i to jest najważniejsze. Może oni też nie zostali idealnie wychowani i teraz nie wiedzą co czynią.

05/11/17 09:54

Artykuł wprost dla mnie 😊 zgadzam się w 100%.

06/11/17 07:43

<3<3<3

05/11/17 19:55

Sabinko mam takie pytanie
Co poradzić koleżance która rok temu rozwiodła się z mężem, straciła prace i tak w sumie przez ten rok nic nie zrobiła
Na dodatek jest strasznie zaspana jakby to lenistwo ja opętało i otumanilo
Ze nie wie jak ruszyć w która stronę iść
Każdy jej dzień jest taki sam a rozwoju brak
Moeszka ode mnie 200km wiec nie widzę jej na codzien
Ale ostatnio się spotkałyśmy i była przygnębiona i strasznie jakaś zaspana

06/11/17 07:44

Nowe początki są najlepsze 🙂 Można zacząć wszystko od nowa, tak jak się lubi.

06/11/17 09:22

A co Sabinko polecisz na brak koncentracji ?? Strasznie mnie to meczy ze nie mogę wysiedzieć przy nauce która nawet mnie interesuje ! A jak się nie uczę to się maltretuje myślami ze powinnam:(

07/11/17 07:43

Maggie, a próbowałaś uczyć się partiami? 15 minut czytasz, 15 minut przerwy. I tak w kółko. Sprawdź i daj znać czy działa w Twoim przypadku.