Co to jest Dostęp Premium?

Dotychczas na blogu pojawiały się wpisy nieodpłatne, a od kwietnia 2017 będą pojawiać się dodatkowe wpisy w ramach Dostępu Premium. Wpisy w ramach Dostępu Premium inspirowane są zapytaniami od Panikowiczy, sytuacjami z życia, moimi prywatnymi doświadczeniami oraz doświadczeniami innych. Są dokładniejsze i oparte na konkretnych przykładach. W ramach tych wpisów będzie więcej ćwiczeń, study case, analiz na konkretnych przykładach i wskazówek.

 

Po co jest Dostęp Premium?

Przez 4 lata Niepanikuj rozwinęło się do rozmiarów o których nawet nie śmiałam marzyć. Zawsze wiedziałam, że Panikowiczy jest bardzo dużo, ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż tylu! Dostęp Premium jest odpowiedzią na wszystkie prośby i pytania, które dostaję każdego dnia na maila. Nie każdy ma możliwość korzystania z konsultacji, a ja niestety nie mam możliwości odpowiadać na każdego maila indywidualnie (jest ich po prostu za dużo). Dostęp Premium kosztuje 39 zł miesięcznie. Cena została ustalona w taki sposób, aby była przystępna dla czytelników.

 

 

Czy coś się zmieni w ramach wpisów nieodpłatnych?

Dotychczasowa forma wpisów na blogu nie zmieni się. Dostęp Premium jest to dodatkowa funkcjonalność.

 

 

Dlaczego za Dostęp Premium trzeba płacić?

Niepanikuj jest to oficjalnie prowadzona działalność gospodarcza. Prowadzenie działalności generuje koszty. Pierwotnym założeniem było prowadzenie skromnego bloga lecz zainteresowanie tematem okazało się dużo większe. Jak każdy właściciel firmy, muszę prowadzić ją w taki sposób, aby była rentowna, miała możliwości dalszego rozwoju i nie zbankrutowała. Jednocześnie mam na uwadze, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zakup konsultacji czy Dostępu Premium dlatego dotychczasowa, nieodpłatna forma wpisów na blogu nie zmieni się.

 

 

Kiedyś wszystkie wpisy były za darmo, a teraz trzeba płacić?

Dotychczasowa forma wpisów na blogu nie zmieni się. Dostęp Premium to dodatkowa funkcjonalność. Na bloga zagląda około 18.000 Unikalnych Użytkowników i część z nich to już stała grupa zainteresowanych. Dostęp Premium to przede wszystkim ukłon w ich stronę – dodatkowe narzędzie z którego mogą korzystać jeśli mają taką potrzebę

 

 

Jak kupić Dostęp Premium?

Dostęp premium możesz zakupić klikając przycisk Odblokuj Dostęp, który zamieszczony jest pod każdym artykułem w ramach Dostępu Premium. Aby uzyskać Dostęp Premium należy podać adres mailowy. Następnie wybrać opcję płatności (Dot Pay: przelewy internetowe, karta kredytowa). Po otrzymaniu potwierdzenia dostępu w formie mailowej Dostęp Premium będzie aktywny w ciągu 30 minut. Dostęp Premium aktywny jest przez 30 dni i nie jest automatycznie przedłużany. Po upływie 30 dni w przypadku dalszej chęci korzystania należy ponownie wykupić Dostęp Premium.

 

Kupiłem Dostęp Premium i co dalej?

 

Witaj w drużynie Niepanikuj! Zaloguj się adresem mailowym, który został podany podczas transakcji zakupu, klikając przycisk Odblokuj Dostęp i ciesz się dostępem do całego kontentu na stronie przez 30 dni. W przypadku, gdy Twój dostęp nie będzie aktywny zostaniesz automatycznie przeniesiony do strony, gdzie będziesz mógł dokonać opłaty za dostęp. Korzystając z Dostępu Premium będę mogła poznać Cię trochę bliżej więc moje wsparcie merytoryczne w komentarzach będzie dla Ciebie dodatkową motywacją do działania.

 

Czym się różnią wpisy nieodpłatne od Dostępu Premium?

<kliknij w obrazek, aby powiększyć>

 

 

Mam pytania dotyczące Dostępu Premium

W przypadku pytań zajrzyj na FAQ (klik tutaj)– jeśli nadal nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania to zapraszam na kontakt@niepanikuj.pl