W tym roku minęło 8 lat od kiedy od kiedy zrobiłam odważny krok i stawiłam czoła atakom paniki i depresji. Spotkałam na swojej drodze wiele trudności i w międzyczasie wróciłam na stałe do Polski po wieloletnim pobycie w Anglii. Przeżyłam wzloty i upadki. Na szczęście wzlotów było więcej niż upadków, choć to właśnie dzięki upadkom nabierałam doświadczenia i stawałam się silniejsza. Jestem szczęśliwa, że wybrałam właśnie tę drogę, mimo, że wszyscy wkoło uparcie próbowali mnie z niej zawrócić. Ja tam wiedziałam swoje i uparcie dążyłam do celu. Wsłuchałam się w swoją intuicję i kierowałam swoimi zasadami. Dzięki temu jestem dziś tu gdzie jestem.

Przez dłuższy czas zastanawiałam się jak ugryźć temat ataków paniki i lęków. Obserwowałam otoczenie, które wysyła wyraźne sygnały o pomoc, gdyż takiej pomocy nie otrzymuje. Doszłam do wniosku, że muszę zacząć działać, bo nie mogę tak bezczynnie siedzieć i patrzeć na cierpienie ludzkie. Przecież to właśnie dzięki moim radom już nie jedna osoba wyszła z ataków paniki! Poszukiwałam możliwości przygotowania się do tego, by służyć radą innym. Szukałam kursów, szkoleń, a nawet miałam zapisać się na studia…Aż dotarło do mnie, że przecież to właśnie JA jestem mistrzem w dziedzinie ataków paniki i depresji. W końcu osobiście przeżywałam wszystko to, o czym piszą podręczniki. Moja wiedza nie pochodzi z książek i wykładów. Ja przerabiałam to osobiście! Zatem to ja powinnam szkolić innych. Nie potrzeba mi nic więcej poza czasem i …sklepem internetowym, w którym dostępne są konsultacje oraz pakiety coachingowe.

Co dzień otrzymuję od Was setki maili w których prosicie o rady. I choć zawsze bardzo chciałam odpisać na każdą wiadomość z osobna, niestety nie miałam na to czasu. Gdy już odkopałam się z wszystkich obowiązków związanych z pracą, blogiem, dojazdami i prowadzeniem domu, zostawało mi niewiele czasu na resztę. Starałam się jak mogłam odpowiedzieć choćby jednym zdaniem na każdego maila, ale zanim opróżniłam skrzynkę przychodził ich już kolejny tysiąc.

No ale mam dobre wiadomości! Od dziś jestem dla Was dostępna 24 godziny na dobę. Stworzyłam dla Was kilka narzędzi, dzięki którym możecie rozpocząć walkę z atakami paniki!  Wystarczy, że wejdziecie w zakładkę SKLEP w górnej części strony na niebieskim pasku.

W sklepie oprócz standardowych konsultacji mailowych dostępne są również pakiety, które obejmują webinaria grupowe lub indywidualne oraz spotkania face to face. Gdy sama cierpiałam na ataki paniki po prostu marzyłam o tym, żeby chociaż ktoś powiedział mi, że z tego można wyjść. A tu proszę co dla Was mam…Tyle różnych narzędzi, że aż głowa boli.

Chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami. Uczyńcie mnie pełnoetatowym pogromcą ataków paniki, a ja Was uczynię nowymi człowiekami.

Rico i Mata jesteście tam? Prawda, że moje rady są pomocne?

Dodaj komentarz

 

10 komentarzy

11/08/15 20:29

Jestem! Melduję się! Ja potwierdzam. Pisałam do Pani Sabiny już od dawna. Dzięki niej moje życie powróciło na normalne tory. Mogę znowu studiować, chodzić na randki i latać samolotem. Pani Sabino- życzę szczęścia i dziękuję za wszystkie rady. Gdyby nie Pani to prawdopodobnie dalej siedziałabym zamknięta w domu i płakała. Jest Pani moim aniołem. Cieszę się, że teraz będzie Pani dostępna dla każdego, kto takiej pomocy szuka! Mata

11/08/15 20:32

Hi 5!

11/08/15 20:32

Śledzę ten blog już od dawna, jak ja wyczeiwkałam na ten moment! Pani Sabino, a który pakiet Pani zaleca? Można kupić 2?

11/08/15 20:33

To zależy jaki rodzaj kontaktu preferujesz i w jakiej częstotliwości? Nie ma potrzeby zakupu 2 pakietów, wystarczy jeden 🙂

12/08/15 14:57

Nareszcie ktoś pomyślał o nas! Pani Sabino, a ja właśnie zakupiła pakiet i wysłałam maila, od kiedy obowiązuje?

12/08/15 14:59

Dostaniesz informacje na maila, że pakiet jest już aktywny 🙂

24/08/15 20:18

Ta jedna porada dała mi więcej niż 8 wizyt u Pani “psycholog” – Pani rozumie co przeżywam i wie jak na to radzić. Sam fakt, że ktoś rozumie przez co przechodzę sprawił, że czuję się lepiej. I jeszcze dostałam zadanie domowe 🙂 Dziękuję, dobrze, że Pani jest!

24/08/15 20:19

Już mówiłam NIE PANI 🙂 Po prostu Sabina. HI 5

30/08/15 20:54

Moze b3dziecie w stanie mi pomoc cierpie na napady od nie calego roku i ciaglensie boje przy napadach mam wrazenie ze nie czuje jezyka i dziwnie sciska mi sie szyja , szczeka nie wiem dokladnie boje sie wyksc z domu choc w domu tez sie boje moja psyxhika sie jakos zablokowala prosze o pomoc bo juz mam tego dosyc a rodzice wcsale nie pala sie do ppmocy

31/08/15 17:27