_MG_2122 bw_1747x1165

Zmagając się z nerwicą lękową, atakami paniki, depresją i hipochondrią ciągle słyszałam od innych: Sabina weź nie panikuj. Ktoś kto nie zaznał lęku, nigdy nie będzie w stanie zrozumieć jak bardzo jest przerażający. Z tego właśnie zdania zrodziła się nazwa mojej firmy: Nie Panikuj.

Pamiętam jak dziś, gdy udało mi się po raz pierwszy opanować atak paniki. Obiecałam sobie wtedy, że jak z tego wyjdę, to będę pomagać innym w walce z nerwicą. Dziś Niepanikuj świętuje 10 lat istnienia, a ja od 15 lat jestem zdrowa.

 

Kiedyś byłam wściekła, że nerwica przytrafiła się właśnie mnie. Teraz każdego dnia jej dziękuję, że pokazała mi co w moim życiu wymaga naprawy i nauczyła żyć świadomie. Podczas mojej przygody z nerwicą inspirowałam się badaniami i wskazówkami z pism naukowych takich jak Science czy Nature oraz metodami treningowymi jednostek specjalnych. Nie brałam leków i nie korzystałam z terapii.

Na początku powstał blog, na którym opisywałam swój lifetyle. Z czasem blog przerodził się w firmę świadczącą usługi konsultacyjne. Następnie zaczęłam tworzyć produkty takie jak: Dostęp Premium w ramach którego opisane są ćwiczenia oraz wskazówki, Instrukcje Głosowe do odsłuchu na telefonie czy komputerze, oraz niebawem książka o tym jak pokonać nerwicę.

Oferta NiePanikuj skierowana jest do osób, które zmagają się z atakami paniki, nerwicą lękową, stanami lękowymi, depresją, nadmiernym stresem, poszukują siebie na nowo czy też zmagają się ze zwykłymi trudnościami życiowymi i potrzebują motywacji.

Kliknij, aby zapoznać się z pełną ofertą Sklepu KLIK

Kliknij, aby dowiedzieć się co to jest Dostęp Premium KLIK

 

—————————————————————————————————————————————–

Sabina Mil – Autorka i założycielka bloga Niepanikuj. Osobiście zmagała się z atakami paniki i depresją. Z tej przygody narodził się pomysł na Niepanikuj, a pomoc innym stała się prawdziwą pasją. Zapalona pasjonatka biegania, rolek i hokeja. Docenia świadome życie i inspiruje innych, by robili to samo. Nie cierpi sztywnych reguł i ograniczeń. Ma alergię na słowa “nie da się” oraz “nie można”. Lubi jak mówi się do niej po imieniu, a nie per pani. Kocha swoje yorki Suzie i Didi z którymi się nie rozstaje i które często towarzyszą jej podczas konsultacji. Prywatnie mama i żona.