Co to jest Dostęp Premium

Dostęp Premium jest to płatna wersja portalu Niepanikuj z dostępem do wszystkich artykułów. Artykuły w ramach Dostępu Premium zawierają ćwiczenia, study case, analizy przypadków oraz konkretne wskazówki. Często inspirowane są zapytaniami od osób zmagających się z nerwicą lękową oraz moimi prywatnymi doświadczeniami – przez 5 lat zmagałam się z nerwicą lękową i depresją (nigdy nie wzięłam żadnych leków!).

Wykup Dostęp Premium i czytaj bez ograniczeń

Odblokuj dostęp premium »

Nielimitowany dostęp do
wszystkich treści na blogu

Koszt 39 pln za miesiąc
(bez umowy na rok)

Korzyści z Dostępu Premium

Wpisy w ramach Dostępu Premium opierają się na zasadzie konsultingu czyli zapewnienia ekspertyzy i rozwiązania konkretnego problemu związanego z leczeniem nerwicy lękowej jako całości. Konsulting jest to praktyka związana z opracowaniem rozwiązania dla zaistniałego problemu i realizowana przez eksperta w danej dziedzinie, który dzieli się swoją profilowaną wiedzą przy podejmowaniu najbardziej adekwatnych i najefektywniejszych w skutkach decyzji. W odróżnieniu do coachingu, gdzie ekspertem jest klient, w konsultingu ekspertem jest doradca czyli ja.

Jako osoba z 10 letnim doświadczeniem związanym z leczeniem nerwicy lękowej, na bazie własnych doświadczeń oraz doświadczeń budowanych podczas konsultacji, które prowadzę z klientem, swoją wiedzę ekspercką przekazuję również we wpisach w ramach Dostępu Premium. Czytelnik uzyskuje konkretne odpowiedzi na konkretne pytania, które może wykorzystać w praktyce. Np.

  • Jak opanować uczucie lęku?
  • Czy można pracować z nerwicą lękową?
  • Jesteś w pracy i czujesz, że lęk rośnie? Co robić?
  • Co ma alkohol i kawa do ataków paniki?
  • Czy od nerwicy można oszaleć?

Dostęp Premium jest alternatywą dla tych, którzy nie mają możliwości lub chęci korzystania z konsultacji.

 

Koszt Dostępu Premium

Koszt Dostępu Premium to 39 zł (za 30 dni) za dostęp do wszystkich treści na blogu. Po 30 dniach Dostęp Premium automatycznie wygasa. W przypadku dalszej chęci korzystania należy ponownie go wykupić. W każdym miesiącu artykuły uzupełniane są na bieżąco.

 

Jak kupić Dostęp Premium?

Dostęp Premium można zakupić klikając przycisk Odblokuj Dostęp, który zamieszczony jest pod każdym artykułem w ramach Dostępu Premium. Aby uzyskać Dostęp Premium należy podać adres mailowy. Następnie wybrać opcję płatności (DotPay: przelewy internetowe, karta kredytowa). Po otrzymaniu potwierdzenia dostępu w formie mailowej, Dostęp Premium będzie aktywny w ciągu 15 minut. Dostęp Premium aktywny jest przez 30 dni i nie jest automatycznie przedłużany. Po upływie 30 dni w przypadku dalszej chęci korzystania należy ponownie wykupić Dostęp Premium.

 

Kupiłem Dostęp Premium i co dalej?

Witaj w drużynie Niepanikuj! Zaloguj się adresem mailowym, który został podany podczas transakcji zakupu, klikając przycisk Odblokuj Dostęp i ciesz się dostępem do całego kontentu na stronie przez 30 dni. W przypadku, gdy Twój dostęp nie będzie aktywny zostaniesz automatycznie przeniesiony do strony, gdzie będziesz mógł dokonać opłaty. Korzystając z Dostępu Premium będę mogła poznać Cię trochę bliżej więc moje wsparcie merytoryczne w komentarzach będzie dla Ciebie dodatkową motywacją do działania.

 

Czym się różnią wpisy nieodpłatne od Dostępu Premium?

<kliknij w obrazek, aby powiększyć>

 

 

Mam pytania dotyczące Dostępu Premium

W przypadku pytań zajrzyj na FAQ (klik tutaj)– jeśli nadal nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania to zapraszam na kontakt@niepanikuj.pl