Sorry, this entry is only available in Polish.

Leave a Reply

 

11 Comments

Tuesday September 22nd, 2015 04:12 PM

No nie to jakaś telepatia:)Dzisiaj a właściwie od wczoraj mam ból glowy i tak wlasnie myślałam by do Ciebie Sabinko napisać bys może napisała jakiś post motywacyjny no i proszę:)Pozdrawiam:)

Tuesday September 22nd, 2015 06:04 PM

Ania, na ból głowy, dużo świeżego powietrza. Pogoda jest cudowna, w sam raz na spacery!

Wednesday September 23rd, 2015 11:55 AM

Świeże powietrze Sabinko to na pewno:)Wiem że u mnie go zdecydowanie za mało:/Jeśli już wyjdę z domu to zaraz do auta i tylko tak się przemieszczam:( Możesz mi doradzić bo wczoraj tak się zastanawiałam nad tym złocieniem maruna i ja brałam ten https://www.doz.pl/apteka/p66153-Zlocien_Maruna_feverfew_kapsulki_60_szt ale tak jak pisałam nie zadziałał i tak się zastanawiam czy nie zamówić tego co Ty polecałaś.Być może tutaj faktycznie była za mała dawka;/A i nie obawiasz się zamawiać takich suplementów z allegro?Ja nigdy nie zamawiałam i dlatego się pytam:)Będę wdzięczna za doradzenie:)Miłego dnia:)Pozdrawiam:)

Wednesday September 23rd, 2015 12:03 PM

Ania, spróbuj zacząć biegać lub uprawiać nordic walking. Teraz jest dobry czas, jak wyjdziesz wcześnie rano, to zastaniesz cudowne jesienne widoki…zamglone polany i nieśmiałe promyki słońca. Cudo!Ja nie korzystałam z tego produktu, który wskazałaś, ale faktycznie ma mniejszą dawkę. Jeśli chodzi o dawkowanie, to przynajmniej po jednej tabletce rano, wieczorem i w południe przez 3 miesiące. A pózniej profilaktycznie rano i wieczorem po jednej. Odstaw kawę i alkohol, pij 2 litry wody dziennie i po migrenie będzie. Można bez obaw zamawiać z allegro, zawsze możesz produkt zwrócić jeśli uznasz, że coś z nim jest nie tak. Wiele sklepów zielarskich i aptek również wystawia na allegro. Ja osobiście nigdy nie spotkałam się z jakimiś problemami zamawiając na allegro 🙂 Miłego! <3

Thursday September 24th, 2015 03:50 PM

Dziękuję Sabinko za odpowiedz:)Alkoholu i kawy nie piję.Wodę staram się uzupelniać:)A spacery to tak jak juz pisałam Strach Lęk Panika.Muszę to wszystko ogarnąć.U mnie jak nie głowa to te trudne dni kobiece raz w miesiacu które skutecznie przykuwają mnie do łóżka na dwa dni;/ Pozdrawiam:)

Thursday September 24th, 2015 04:21 PM

O nie nie nie nie, to Ty masz rządzić lękiem! Jak mówi nie idz na spacer, to Ty idz na godzinny. Kobiece sprawy – OMG dlaczego to faceci nie mogą tego mieć 🙂

Friday September 25th, 2015 07:35 PM

Niestety lęk rządzi;/ Nawet gdy pójdę na spacer z kimś to i tak wracam z bólem głowy;/Beznadzieja;/

Friday September 25th, 2015 09:05 PM

Czas pokazać mu kto tu rządzi 🙂 Idz sama i specjalnie go przywołaj. Gwarantuję, że nie przyjdzie!

Saturday September 26th, 2015 04:27 PM

Jestem na to za słaba;/

Saturday September 26th, 2015 10:13 PM

Ania, atakuj! Nie daj się! Pokaż kto tu rządzi. Nawet z płaczem, ale rusz się. Płacz po chwili minie, a humor się poprawi. Szybki spacer, bieg, trucht, jogging na świeżym powietrzu- godzina dziennie obowiązkowo!

Sunday September 27th, 2015 09:19 PM

Ja nawet to czytając mam łzy w oczach bo wiem jakie to trudne:(Ale wiem po prostu wiem że muszę jakoś to przełamać.Dziękuję za motywujące słowa.