Sorry, this entry is only available in Polish.

Leave a Reply

 

16 Comments

Saturday February 23rd, 2019 09:57 AM

Święta prawda. Dopiero po naszej konsultacji to zrozumiałam. Dopiero jak zaczęłam robić cokolwiek w ciągu dnia to miałam więcej siły. Paradoksalnie im więcej leżałam tym gorzej się czułam i mniej miałam siły.

Tuesday February 26th, 2019 11:39 AM

Mam takie przemyślenia nie wiem jak Wy , ze najważniejsza rzeczą w nerwicy jest umiejetność zarządzania stresem i umiejetnosc przyjęcia emocji – przepuszczenia ich przez ciało i zaakceptowania. Słuchanie emocji i przyzwalanie na nie to sedno wszystkiego. Uczucia , emocje powiedzą nam czy jesteśmy w życiu w tym miejscu w którym chcemy być .

Saturday March 9th, 2019 10:47 AM

Sabinko a jakie masz rady dla kobiety w ciąży?
Jeśli bieganie odpada…

Monday March 11th, 2019 06:09 PM

Dużżżżżżo spacerków. Mamuśki chyba mogą spacerować, prawda? Jeśli nie masz nic przeciwko to podpisuj się jakoś tam (a nie asdf), żebyśmy mieli tutaj namiastkę tożsamości. Tak bezosobowo to bez sensu 🙂 Tu dużo fajnych ludzi zagląda.

Saturday March 9th, 2019 10:48 AM

Sabinko a jakie masz rady dla kobiety w ciąży?
Jeśli bieganie odpada…

Tuesday March 12th, 2019 08:36 PM

Kurrrrde, jako, ze przeszłam nerwice, wiem wiele na jej temat 😀 jedyna ma obawa, co bedzie jak zajde w ciążę :p teraz jest ok, ale nie wiem czy w ciąży sobie czegos nie nawciskam (typowe cxarnowidztwo, wiem ze pozytywne myślenie i bedzie ok), taki lęk przed nieznanym 🙂 chociaz w głębi duszy i intuicyjnie wiem, ze bedzie ok, no ale wiecie jak to umysl nerwicowca… czasami tworzy bajki lepsze od Andersena :p a ty jak sie czujesz w ciazy? 🙂

Sunday March 10th, 2019 06:48 AM

Hej Sabinko. Uwielbiam czytać wszystko co tu piszesz. Znajduje wiele inspiracji i pomocy.
Osttanio jednak coś nie daje mi spokoju..
. Mój kłopot. To. Te głupie myśli, których czasem nie potrafie opanować. Ppwoedz mi tyrlko(bo chyba potrzebuje zapewniania) czy normalne w tym wszystkim jest takie uczucie strachu przed tym że mogę kiedyś stracić pamięć.. Ze przez stres.. Czy jet to w ogóle możliwe? Że nie odroznie prawdy od fikcji.. Wiesz o czym mówię?

Monday March 11th, 2019 06:19 PM
Monday March 11th, 2019 07:17 PM

A czy może nerwica przerodzić się w schizofrenię? Jejku.. Boję się tego najbardziej… Tymbardziej że ostatnio usłyszałam coś w telewizji i od tej pory ciągle o tym myślę… Albo że pomyle objawy nerwicy ze schizofrenia? I zrobiłam największy błąd…szukalam informacji w internecie… A tam. Wiadomo… Eh to mnie boli najbardziej.
Pomóż Sabinko.

Monday March 11th, 2019 09:24 PM

Dziękuję!

Sunday March 17th, 2019 09:07 PM

Witam
Chciałabym wykupić pakiet premium lecz cały czas pokazuje mi nieprawidłowy adres e-mail.

Monday March 18th, 2019 08:11 AM

Joasiu widzę, że już sobie poradziłaś? Wszystko działa OK?

Sunday November 8th, 2020 01:03 PM

A jak radzić sobie z tym wszystkim w tych czasach ? Cała ta pandemia … Od 5 dniu jestem na kwarantannie aktualnie czekam na wynik testu. Byłam przeziębiona ale w zasadzie już mi przeszło ale gdy koleżanka z pracy napisała ze jest pozytywna a na drugi dzień pytając czy dobrze się czuje napisała ze czuje jakby ktoś jej ściskał płuca i ciagle się meczy, ja oczywiście po kilku godzinach dostałam tych samych objawów ! Okropny to czas … cieszę się ze znalazłam Pani bloga mam nadzieje ze czegoś się nauczę.

Tuesday December 8th, 2020 01:59 PM

W takich sytuacjach warto próbować nauczyć się reagować na problemy, które faktycznie się dzieją, a nie na te, które potencjalnie mogą się wydarzyć.