Sorry, this entry is only available in Polish.

Leave a Reply

 

9 Comments

Monday June 3rd, 2019 07:57 PM

Ty zawsze tak wesoło piszesz o nerwicy 🙂 Aż się człowiek zaczyna cieszyć, że ją ma 🙂

Monday June 3rd, 2019 08:02 PM

Staram się 🙂

Tuesday July 13th, 2021 05:38 AM

Nigdy nie miałam momentu, że cieszyłam się, że mam nerwicę…Dla mnie to przekleństwo.

Monday June 3rd, 2019 08:01 PM

Fajny artykuł. Zupełnie inne spojrzenie na nerwicę niż wszędzie indziej. Jak widzę Twój Insta to nie mogę uwierzyć, że miałaś ataki paniki. Mam nadzieję, że też kiedyś dojdę do tego etapu. Dzięki Niepanikuj odkryłam, że jestem leniwa i szybko się poddaje. W pracy i w domu. Wolę odpuścić, iść na ugodę, zrezygnować ze swojego zdania, a potem żałuję i się wewnętrznie gnębie. Teraz staram się nad tym pracować. Wszystko dzięki Tobie <3

Monday June 3rd, 2019 08:02 PM

<3

Wednesday June 5th, 2019 07:49 PM

Hej,Dziewczyny i Chłopaki! Mam pytanie do was. Jak to się dzieje,że mam coraz mniej problemów związanych z nerwica ?? Tzw. nie myślę już negatywnie. Jedynie jak coś rzeczywiście mi się dzieje to wpadam w panikę.. czasem jeszcze w nerwowych sytuacjach mam bezdech. A dzisiaj.. łażą po mnie Robaki.. To jest objaw somatyczny. Czemu go mam skoro wydaje mi się,że już było okej ?

Friday June 7th, 2019 08:27 AM

Hej,chyba jednak cięższe dni do mnie przyszły. Wczoraj bolała mnie glowa. Odrazu Panika. Bo bolał mnie kark i barki – wiadomo od siedzącego trybu w Pracy. Ale zanim doszłam do tego to trochę minęło m Bo oczywiście musiały przejść mi myśli.. a może rośnie mi coś w głowie? A może Tętniak? Bo szumiało mi w uszach. I tętniło w głowie. Potem miałam Igiełki w ciele.. to odrazu też Panika.. napewno coś uciska mi w głowie. Zastanawiałam się nad tym. Trochę miałam stresujących dni. Czy te igiełki od tego mogą byc ? Ogólne ostatnio mam zero energii.. 🙁 Mam nadzieję,że wroca te dni lepsze.. miałam już takie w których dosłownie jak odjął ręką.. nic się nie działo mi. Czemu tak mam ? Że raz wogole się nie przejmujemy niczym a czasem mam tak,że zaczynam Panikować ?