Sorry, this entry is only available in Polish.

Leave a Reply

 

7 Comments

Saturday May 15th, 2021 06:05 PM

Cześć! Cieszę się, że tu trafiłam. Dziękuję za każdy wpis. Jestem na początku drogi walki z nerwicą, która jest ze mną ponad rok. Przez ten czas zauważyłam, że ataki paniki mam w czasie kiedy występują wybuchy geomagnetyczna na słońcu, oddziaływanie planet, a nawet rezonans Schumanna. Tylko wtedy mam ataki. Nie sprawdzam tego nigdy wcześniej. Zawsze po ataku paniki okazuje się, że coś takiego wystąpiło. Jak to wytłumaczyć? Czy ktoś ma podobnie?

Sunday May 16th, 2021 01:49 PM

Wow. A skąd wiesz kiedy występują wybuchy geomagnetyczne na słońcu i rezonans Schumanna? Zajmujesz się czymś takim zawodowo?

Sunday May 16th, 2021 04:42 PM

Haha po takiej ilości przyswojonej wiedzy na ten temat to w sumie mogłabym się zatrudnić w jakimś instytucie badań😂 Takie dane można sprawdzić w Internecie, są na bieżąco aktualizowane. Nawet na stronie NASA można sprawdzić aktywność słońca na przykład. Swoją drogą to badzo ciekawe zjawiska, ale właśnie mają wpływ na ludzi, szczególnie tych obciążonych chorobami.

Monday May 17th, 2021 08:40 AM

Myślałam, że jesteś astronautką czy coś ;0)

Tuesday May 18th, 2021 01:17 PM

Hej, też tak miałam i przypisywałam to burzom geomagnetycznym i wybuchom na słońcu. W pewnym momencie zorientowałam się, że moje ataki pojawiają się jak czytam intensywnie portale typu losyziemi i nakręcam się że zaraz coś się wydarzy. Przestałam czytać i ataki zaczęły pojawiać się w zupełnie innym czasie. Na tym portalu jest tak, że właściciel witryny informuje wcześniej kiedy spodziewane są zaburzenia geomagnetyczne na ziemi. Mnie nakręcała sama myśl, że takie zaburzenia się pojawią, ale nie miały na mnie faktycznego wpływu, choć właściciel witryny twierdzi, że wybuchy wpływają na układ hormonalny. Dziwię się tylko że nikt inny nie pokusił się o badania na ten temat.

Sunday May 23rd, 2021 12:49 PM

Właśnie wcześniej też czytałam co jakiś czas i się nakręcałam jak Ty. W końcu przestałam czytać, a ataki i tak się pojawiają. Muszę przestać w ogóle się tym interesować, choć zawsze po ataku jak okazuje się, że coś na słońcu się działo to jestem spokojniejsza, bo nie umieram na zawał tylko to te wybuchy 🤪 Rzeczywiście jest to ciekawy temat i mało informacji na ten temat.

Thursday May 27th, 2021 10:56 AM

Faktycznie pamiętam że mnie też to uspakajało 🙂 Ja zauważyłam że kiedy wyjechałam na urlop i nie miałam czasu na czytanie o słońcu, wróciłam weszłam na losyziemi i się zdziwiłam bo właśnie trwały burze magnetyczne a ja się czułam dobrze 🙂 Polecam Ci oderwać się na trochę i po pewnym czasie zweryfikować wstecz czy faktycznie to miało na Ciebie wpływ czy może coś innego.