Sorry, this entry is only available in Polish.

Leave a Reply

 

4 Comments

Sunday May 23rd, 2021 01:40 AM

w sprawie konsultacji pisac na mail?

Sunday May 23rd, 2021 07:42 AM
Friday September 3rd, 2021 10:09 PM

mniej więcej to rzekł mi doktor na ostrym dyżurze , kiedy zjawiłam się tam z objawami ….umierania. Rzekł – “potrzebujesz hobby”. Taki mądry chłop był, A ja mu , ale małe dziecko, ale nieprzespane noce , ale tysiąc wymówek. Bo jest na serio ciężko. I nie mam siły ani chęci na nic bo pochłania mnie czekanie na kolejny atak i unikanie sytuacji wywołujących atak – czyli generalnie wszystkiego. A tu trzeba rzygać , ale robić swoje.
Dowiedziałam się dziś, że moje ataki paniki mogą wynikać również ze stanu zapalnego tarczycy. Chociaż ja przypuszczam, że stan zapalny tarczycy wynika z wieloletniego stresu, I takie błędne koło. Czy spotkałaś się z kimś z Hashimoto i atakami paniki. Co wówczas robić?

Monday September 6th, 2021 03:58 PM

Nie ważne co wywołuje atak paniki. I tak zawsze jest tak samo okropny 🙂 I trzeba sobie z nim radzić dokładnie w taki sam sposób. Mamuśka, doskonale Ciebie rozumiem! Lekarz ma racje! Hobby to najlepsze lekarstwo na stres. Ja biorę dzidzia w wózek i jazda. Jak nie wspólny bieg to rolki. Jak nie rolki to chociaż spacerek. Albo rozkładam matę w domu i daję mu kostki do jogi – ja joga, a on się bawi kostkami. Wiem, że jesteś zmęczona, ale jesteś zmęczona właśnie dlatego, że nie masz hobby. Ja Ci obiecuję, że jak Ci się uda w coś wkręcić to energii będzie więcej. Ściskam Ciebie bardzo mocno! Bycie mamą nie jest łatwe. A bycie mamą z atakami to już hardcore. Jakbyś nie wiedziała jak sobie radzić z atakiem, żeby nie musieć jeździć na ostry dyżur to zapraszam na konsultacje. Nauczę Ciebie.