_MG_2122 bw_1747x1165

W XXI wieku pęd życia jest przerażający dlatego niezwykle ważne jest, aby przykładać uwagę do zdrowego stylu życia, rozwoju osobistego i umiejętności łączenia wielu aspektów naszego bytu w jedną spójną całość.

Blog oraz pakiety konsultacyjne NiePanikuj skierowane są do osób, które zmagają się z atakami paniki, lękami, depresją, stresem, poszukują siebie na nowo czy też zmagają się ze zwykłymi trudnościami życiowymi i potrzebują motywacji.

Na blogu opisywane są ciekawe inspiracje, wskazówki oraz ćwiczenia. Istnieje również możliwość wykupienia Dostępu Premium, który porusza tematy ataków paniki, lęków i depresji na szeroką skalę. To prawdziwa kopalnia wiedzy (i nie ominie Cię praca domowa 🙂 )

<<<< Przeczytaj Jak zamówić Dostęp Premium KLIK  Co to jest Dostęp Premium KLIK >>>>

W sklepie internetowym https://niepanikuj.pl/shop/ istnieje możliwość zakupienia konsultacji na których krok po kroku można dowiedzieć się jak pokonać ataki paniki.

Co wyróżnia Niepanikuj? Fakt, że inspiracją do powstania firmy stała się właśnie moja przygoda z lękiem. Kilka lat temu lęk i depresja sparaliżowały moje życie. Kiedyś byłam wściekła, że przytrafiły się właśnie mnie. Teraz dziękuję im każdego dnia, że nauczyły mnie żyć świadomie. Odkryłam sobie prawdziwą pasję, którą jest pomaganie innym w walce z atakami paniki i depresją. Na konsultacjach z Niepanikuj skupiam się na wdrażaniu konkretnych działań, które pomagają wstać na równe nogi. Gwarantuję, że jeśli przyłożysz się w 100 procentach do moich wskazówek to wyjdziesz z walki zwycięsko!

—————————————————————————————————————————————–

Sabina Mil – autorka bloga Niepanikuj. Wdraża autorskie ćwiczenia dla panikowiczy i zestresowanych, bo takich na rynku ze świeczką szukać. Przez 10 lat mieszkała w Anglii. Osobiście zmagała się z atakami paniki i depresją. Z tej przygody narodził się pomysł na Niepanikuj, a pomoc innym stała się prawdziwą pasją. Zapalona pasjonatka biegania, rolek i hokeja. Docenia świadome życie i inspiruje innych, by robili to samo. Nie cierpi sztywnych reguł i ograniczeń. Ma alergię na słowa “nie da się” oraz “nie można”. Kocha swojego yorka Suzie z którym się nie rozstaje i który często towarzyszy jej podczas konsultacji.