Jak długo leczy się nerwicę? Zadawałam sobie to pytanie kilkanaście razy dziennie. Każdy dzień z lękiem był dla mnie męczarnią i bardzo chciałam wrócić do normalnego życia. Zresztą co tu dużo pisać. Przecież każdy z nas pragnie osiągnąć swój cel. Niektórzy pragną zarabiać fortunę. Inni starają się zrzucić wagę. Jeszcze inni trenują do pierwszego maratonu. Ja chciałam pokonać ataki paniki. I chciałam to zrobić jak najszybciej.

 

UNIWERSALNYCH RECEPT BRAK

Nie ma się co łudzić, że jest jakaś uniwersalna recepta. Każdy z nas jest inny. Mamy różne systemy wartości i co innego do nas przemawia. Nasze systemy motywacyjne nie działają tak samo oraz różni nas tempo uczenia. Ja nigdy nie byłam najpiękniejsza, najwytrwalsza czy najmądrzejsza. Nauczyłam się jednak jednego. Jak chce coś mieć to muszę ruszyć tyłek. I muszę być wytrwała. Ta sama zasada obowiązywała w trakcie leczenia nerwicy bez leków. Może i nie wiedziałam jak długo leczy się nerwicę. Wiedziałam natomiast, że im więcej będę robić tym szybciej będę mieć problem z głowy.

 

TO JAK DŁUGO LECZY SIĘ NEWICĘ?

Wielu z nas pragnie osiągnąć swój obrany cel. Tacy co trenują do maratonu oraz tacy co chcą wyleczyć nerwicę. Jednak tylko niektórzy ten cel osiągną. Gwarantuję, że to nie są ludzie, których typujesz! Celu nie osiągną bogaci, mega inteligentni, w czepku urodzeni, ani tym bardziej Ci, którzy otrzymują pomoc z każdej strony. Jak zatem sprawdzić czy TY wyleczysz nerwicę i jak długo Ci to zajmie? Spróbuj odpowiedzieć na poniższe pytania i zobacz ile punktów otrzymasz.

Zastanów się porządnie nad każdym pytaniem trzy razy. Postaraj się udzielić samemu sobie szczerej odpowiedzi. Za każde pytanie na które odpowiesz twierdząco przyznaj sobie punkt.

 

<<<< Dalsza część tekstu dostępna jest w ramach Dostępu Premium. Przeczytaj Jak zamówić Dostęp Premium KLIK  Co to jest Dostęp Premium KLIK >>>>

Wykup Dostęp Premium i czytaj bez ograniczeń

Odblokuj dostęp premium »

Nielimitowany dostęp do
wszystkich treści na blogu

Koszt 39 pln za miesiąc
(bez umowy na rok)

Dodaj komentarz